Szanowni Państwo!

Z wielką przyjemnością mamy zaszczyt zaprosić Państwa na VIII Konferencję Naukowo-Metodyczną organizowaną przez Stowarzyszenie Komputer i Sprawy Szkoły "KISS" oraz Oddział Górnośląski Polskiego Towarzystwa Informatycznego, która skierowana jest do wszystkich nauczycieli, także akademickich, którzy uczą informatyki, bądź też wykorzystują technologie informacyjne w swojej pracy dydaktycznej. Zapraszamy także bardzo serdecznie dyrektorów szkół oraz wszystkich zainteresowanych problematyką rozwoju ICT w dydaktyce.

Ideą tegorocznej Konferencji jest szkoła przyszłości z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań, ale także i refleksja nad problemem, jaki stwarza szkole ogromna dynamika rozwoju technologii informacyjnych. Chcielibyśmy zaprezentować kierunki rozwoju polskiej dydaktyki informatyki. Liczymy na to, że będą Państwo mieli przyjemność wysłuchania interesujących wykładów znamienitych postaci polskiej myśli pedagogicznej. Podczas warsztatów zaprezentowane zostaną między innymi metody oraz narzędzia niezbędne do tworzenia dydaktycznych materiałów e-learningowch. Pragniemy zainspirować Państwa robotyką w szkole na przykładach dobrej praktyki. Zostanie także poruszony temat e-Nauczyciela w aspekcie Europejskiego Certyfikatu Umiejętności Komputerowych.

Inspiratorem i organizatorem corocznych Konferencji był założyciel Stowarzyszenia Komputer i Sprawy Szkoły "KISS" dr Janusz Trawka, który był wspaniałym dydaktykiem i człowiekiem pełnym entuzjazmu. Mówił, że żyjemy w czasach, "w których wszystko dookoła nas toczy się z niesamowitą prędkością, rozprzestrzenia się we wszystkich kierunkach i obejmuje obszary dotąd niepodejrzewane o możliwość zmian. To, co niedawno było nierealnym pomysłem rodem z literatury lub filmów fantastycznych jest powszechnie dostępne i wręcz niezbędne do codziennego funkcjonowania." Tytuł tegorocznej konferencji jest tytułem wykładu i artykułu dr Janusza Trawki z 2005r. "Quo vadis szkoło?". Chcielibyśmy uczcić Jego pamięć kontynuując poprzednie przedsięwzięcia.


Panel uczestnika

Uczestnictwo w konferencji i warsztatach jest bezpłatne.

Email:
Hasło:
Zaloguj się

Jeśli nie posiadasz konta uczestnika, zapisz się tutaj.

Patroni
Patronat medialny

Dane konferencji

Stowarzyszenie KISS
ul. Lompy 2/10,
40-040 Katowice, PL


Telefon: + 4832 251-98-11
Faks: + 4832 251-98-11
Email: biuro@kiss.pl


Numer konta bankowego:
BPH S.A. o/Katowice
88 1060 0076 0000 3200 0067 7830

 

Kontakt

 ul. Lompy 2/10
      40-040 Katowice

  biuro@kiss.pl
  +48 32 25 19 811
  +48 32 25 19 811
   +48 606 230 420