mgr Elżbieta Bowdur

Organizator konferencji. Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego wydziału Pedagogiki i Psychologii oraz studiów podyplomowych z zakresu informatyki w szkole obecnego Uniwersytetu Ekonomicznego.

Ukończyła także studia podyplomowe z zakresu metodyki kształcenia dorosłych. Posiada bogate doświadczenie pedagogiczne z dydaktyki nauczania przedmiotów informatycznych na różnych poziomach edukacyjnych. Nauczyciel dyplomowany z zakresu nauczania zintegrowanego i informatyki. Przez kilkanaście lat prowadziła zajęcia na studiach z nauczycielami zakresu informatyki.

Od 2011 r. prezes Stowarzyszenia Komputer i Sprawy Szkoły KISS. Jest autorem podręcznika aplikacji użytkowych, współautorem kursu ECDL w wersji elektronicznej. Posiada praktyczne doświadczenie w realizacji elektronicznych podręczników. Redagowała między innymi multimedialne podręczniki do nauczania zintegrowanego oraz poradniki metodyczne dla wydawnictwa WSiP. Brała udział w projekcie zainicjowanym przez Śląskie Kuratorium "Tornister lekki jak piórko - multimedialna szafka dla ucznia". Aktywnie działa przy realizacji projektów w Stowarzyszeniu „Komputer i Sprawy Szkoły”, między innymi była współtwórcą interaktywnego kursu dla platformy e-learningowej. Egzaminator Europejskiego Certyfikatu Umiejętności Komputerowych ECDL Advanced. Śląski Koordynator ECDL. Członek Polskiego Towarzystwa Informatycznego.


Strona Koordynatora Regionalnego ECDL pani mgr Elżbiety Bowdur
 

Kontakt

 ul. Lompy 2/10
      40-040 Katowice

  biuro@kiss.pl
  +48 32 25 19 811
  +48 32 25 19 811
   +48 606 230 420